پیروان اسدالله عباسی کمتر از معاون فرماندار رشت هستند!


اینستاگرام با 48 میلیون کاربر یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی کشور محسوب می شود و علاوه بر سرگرمی، سرگرمی، فرهنگ و اقتصاد، نقش جدی این شبکه اجتماعی در مسائل و اخبار سیاسی بهتر از آن است که بتوانیم پیدا کنیم. با این نظر مردم در مورد یک شخص سیاسی یا دولت و نهاد اجرایی چه فکر می کنند؟ بنابراین بر اساس تعداد فالوورهای صفحه اختصاصی اعضای رسمی این شبکه اجتماعی، یکی از شاخص های محبوبیت آن شخص است، به عنوان مثال طبق بررسی های انجام شده، اسدالله عباسی استاندار گیلان آنجا جایگاه خوبی در بین کاربران فضای مجازی دارد.

8 ماه از انتصاب استاندار گیلان می گذرد و در این زمان صفحه اختصاصی اسدالله عباسی با صفحه رسمی دکتر. نوشتن.

نکته پیچیده ماجرا این است که این تعداد بسیار کمتر از علاقه مندان به صفحه مشاور جوان استاندار با ۱۱ هزار نفر، نماینده سیاسی فرمانداری رشت با ۵۲۶۰ و فرماندار سیاهکل با ۳۹۰۰ کاربر است.

فراموش نکنیم که تعداد فالوورهای پیج مصطفی سالاری و ارسلان زارع استانداران سابق گیلان که هر دو غیر بومی هستند و رزومه ضعیف تری نسبت به دکتر دکتر دارند. عباسی با احراز سمت عالی ترین نماینده استانداری در طول مدت خدمت خود در استان به 14 تا 16 هزار کاربر رسید.

ضعف تیم رسانه ای اسدالله عباسی به قدری مشهود است که حتی چند تن از استانداران و مدیران منصوب از سوی وی، صفحه اینستاگرام استاندار گیلان به آدرس ASADOLLAHABBASI.IR را که روزانه اخبار فعالیت ها و سمت حمایت از سیاست های دولت را منتشر می کند، دنبال نمی کنند. .

به نظر می رسد یکی از مهم ترین هنرهای ادمین های صفحه مذکور حذف نظرات انتقادی افراد زیر محتوای آن باشد به طوری که از بالا تا پایین صفحه از خدمات اسدا عباسی تشکر و قدردانی می کنند. در واقع عدم استفاده از مشاوران متخصص، تولیدات رسانه ای ضعیف و قدیمی و الگوبرداری نادرست از سفر موفق قهرمانی چابک استاندار سابق و عدم توجه به تقویت ارتباط با مردم استانداری گیلان و حمایت از آن. ، مهمترین دلایل محبوبیت بی مورد استاندار در فضای مجازی. .

در شرایط فیلتر شدن توییتر و تلگرام در چند سال اخیر و کاهش مخاطبان رادیو و تلویزیون، اینستاگرام به بستر و شاخصی تاثیرگذار برای ارتباط و تعامل هرچه بیشتر با سیاستمداران و خدمتگزاران جامعه تبدیل شده است. استاندار گیلان باید با جمعی از مشاوران و مدیران رسانه ای خود تماس گرفته و شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی استان را هر چه سریعتر فعال کند تا این کمبود برطرف شود زیرا بازتاب عملکرد وی نمادی از فعالیت های استان است. دولت.