چربی بالا در مقابل کربوهیدرات بالا و یافتن نسبت درشت مغذی مناسب برای شما


در اینجا یادداشت های قسمت 334 از زنان مرتب آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک به Apple Podcast یا Stitcher بروید!

برای بررسی پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی بحث می کنند چربی بالا در مقابل کربوهیدرات بالا و یافتن نسبت درشت مغذی مناسب برای شما.

سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 of از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصتهای شغلی کمک و کمک دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت هزینه دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست های ما هر هفته به طور فعال از مزارع خار حمایت می کنید.

موضوع!

[9:05] چربی زیاد در مقابل کربوهیدرات بالا

[30:50] پیدا کردن نسبت درشت مغذی ها

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتل بلز ما را بخرید

گروه مقرون به صرفه زنان ویلیس سلامت فیس بوک

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

بهینه سازهای BIO

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد صدای خود را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای بیماران دیابتی نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک مسئله است هر کس فهمیدن.

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است اما س questionال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش داده و مطمئن شوید که بیشتر چربی ها ، پروتئین ها ، فیبرها و سبزیجات را مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین قابل درک است که راهی وجود دارد تا قند خون خود را سالم نگه دارید حتی اگر یک روز “تعطیل” روزانه داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by Bio Optimizer را توصیه می کنم. این مکمل ساده نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، بهینه سازهای زیستی قبل از فرود بر روی 5 فرمول مختلف را طی کردند.

پیشرفت قند خون باعث کاهش قند خون با خیال راحت بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن سالم را حفظ کرده و کربوهیدرات ها را در ماهیچه های خود تقویت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و پس از غروب آفتاب ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شده بودم. اکنون من در هر زمان از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم

BLUblox به این دلیل ایجاد شد که آنها نیاز به محصولی را داشتند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی معتبر مطابقت داشته باشد. بسیاری از لنزهای ارزان قیمت وجود دارند که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کنند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید