چند توییت متحرک Mask برای معرفی نحوه ارسال نسل جدید ماهواره های اینترنتی به Starlink


ایلان ماسک در توییت اخیر خود از انیمیشنی برای نشان دادن نحوه ارسال نسل جدید ماهواره های اینترنتی Starlink به فضا استفاده کرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، آشپز شخصیت با آب نبات های خوش طعمی همراه است که با نگهدارنده و پخش کننده در آن شخصیت های کارتونی سرگرم کننده به فروش می رسند. به نظر می رسد ماسک در توییت اخیر طراحی موشک استارشیپ را به جا آب نباتی تشبیه کرده است. او انیمیشن جدیدی را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد چگونه یک ابر موشک 216 میلیون دلاری می تواند ماهواره های Starlink را مانند آب نبات توزیع کننده به فضا پرتاب کند.

او همچنین به شوخی گفت که توییت دیگری در مورد ساخت یک مدل واقعی Starlink برای آب نبات پخته توسط اسپیس ایکس منتشر کرده است. به گفته اسپیس ایکس، استارشیپ به عنوان قدرتمندترین پرتابگر جهان می تواند بیش از 100 تن وزن را حمل کرده و آن را به مدار زمین برساند. به نظر می رسد این شرکت در حال برنامه ریزی برای استفاده از StarShip برای چرخش ماهواره های نسل بعدی Starlink است.

در حال حاضر راکت های فالکون 9 برای ماهواره های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند، اما اسپیس ایکس قصد دارد نسل بعدی ماهواره ها، Starlink V2 را با کمک موشک StarShip در مدار قرار دهد. به گفته ماسک، ماهواره 7 متری استارلینک 2 تنها توسط استارشیپ حمل خواهد شد و فالکون 9 قادر به حمل آن به مدار نخواهد بود.