چند فیلم پرفروش هندی برای اکران در ایران سانسور شدند؟ – پایگاه خبری قدس آنلاینبه گزارش قدس آنلاین ، فیلم سینمایی «آر آر آر» محصول سینمای هند از هفته آینده در سینماهای کشور اکران می شود، سعید خانی – مدیر دفتر پخش خانه فیلم – در این باره گفت: با توجه به اینکه فیلم خارجی اکران شده برای سال هایی که در ایران اکران شدند، حق چاپ ندارند و این قطعا عواقبی برای ما خواهد داشت، گروه فیلم خانه تصمیم به خرید کپی رایت یک سری فیلم گرفت و اکنون بسته ای با تعداد زیادی فیلم انیمه و آمریکایی داریم و آنها را منتشر می کنیم. به تدریج.

وی با اشاره به اینکه «حدود یک ماه پیش برای این فیلم درخواست پروانه نمایش دادیم و این پروانه نمایش صادر شد»، گفت: با توجه به ژانر فیلم های هندی چقدر تغییراتی در این فیلم ایجاد شده است؟ وی گفت: اصلاحات زیادی نداریم چون «آر آر آر» فیلم رقص و ترانه ای نیست اما الان خوب پیش می رود و از 18 شهریور در سالن های محدود تهران و چند شهر بزرگ اکران می شود.

خانی افزود: اکنون فضا و سالن کافی است اما در داخل سینما مشکل داریم. اولویت برای ما فیلم های ایرانی است اما در پردیس ها هم چنین فیلم هایی را نمایش خواهیم داد. این ریسکی است که مجموعه ما آن را می پذیرد و اگر مورد قبول مخاطبان قرار گرفت، آن را ادامه می دهیم زیرا به پیشرفت آثار در ایران کمک می کند.

این فیلم با نام «برخیز، غرش، آتش» در سال 2018 مقابل دوربین رفت و به دلیل شیوع ویروس کرونا، فیلمبرداری آن تا سال 2021 به طول انجامید و امسال به طور همزمان در سینمای هند و جهان اکران شد. . رکورد پردرآمدترین افتتاحیه در تاریخ سینمای هند.

انتهای پیام/

منبع: مهر