چهارمین دوره باشگاه مجازی انقلاب در مشهد برگزار شدگروه فرهنگی | شهرآرا نیوز باشگاه مجازی انقلابی در تیرماه 1396 تاسیس شد و هدف از تشکیل این گروه شناسایی، شبکه سازی و توانمندسازی کودکان انقلابی فعال در فضای مجازی است. تاکنون حدود 5000 نفر به عضویت این باشگاه درآمده اند و 120 نفر از اعضای کادر باشگاه هستند که بخش های مختلف باشگاه را هدایت می کنند.

از جمله فعالیت های باشگاه در فضای مجازی می توان به کمپین های «پیام امام»، «فرزندت کجاست» و «کار خوب» توسط بچه های این باشگاه اشاره کرد.

در زیر مجموعه باشگاه مجازی انقلاب، مؤسسات متعدد دیگری از جمله «موسسه گوزن‌ها» برای فعالیت‌های آموزشی، «موسسه رهش» برای تولیدات حرفه‌ای رسانه‌ای در فضای مجازی، «موسسه بوم» برای مشاهده و پژوهش، در فضای مجازی، «موسسه داو» برای انتشار گسترده فضای مجازی تقریباً انجام شده است. همچنین مرکز خیریه این باشگاه که زیر نظر کمیته امداد فعال شده است، شیرخشک کودکان بازنشسته را تامین می کند.

ایده تشکیل باشگاه بر اساس نیاز نوجوانان به توانمندسازی و همذات پنداری با نوجوانان همفکر است. چهارمین دوره باشگاه مجازی انقلاب امشب با حضور چهره های سرشناس کشوری، فرهنگی و ورزشی در برج سفید مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام سرلک، حجت‌الاسلام لواسانی، حامد سلطانی، امیرحسین ثابتی، محمدمهدی رضایی، ناصر فیضی، عباس رطایی، مصطفی شفیعی، محسن زکریان، فاطمه داداشی و خانواده شهید عقیلی از مهمانان ویژه این مراسم هستند. در این رویداد .