چگونه می توان با چرخه قاعدگی خود هماهنگ زندگی کرد: تخمک گذاری – آه عزیزماین مجموعه برای کمک به شما در تنظیم و استفاده از قدرت چرخه قاعدگی طراحی شده است. بیشتر بدانید: نحوه زندگی همزمان با چرخه قاعدگی: مقدمه

مرحله سوم تخمک گذاری است. بالاترین لحظه چرخه زنان. در طبیعت ، با تابستان (چرخه سالانه) ، ماه کامل (چرخه قاعدگی) و خورشید در اواسط روز (چرخه روزانه) سازگار است.

معمولاً 2-3 روز طول می کشد.

از نظر جسمی چه می گذرد؟

هورمون لوتئینیزه افزایش می یابد و فولیکول غالب پاره می شود و تخمک های خود را در لوله فالوپ آزاد می کند. تخمها 12-24 ساعت زنده می مانند. مطالعات نشان می دهد که در این مرحله شما جذابیت بیشتری در نظر گرفته می شوید. ممکن است 5 حواس شما بالاتر باشد.

برخی از خانمها این احساس را در زمان وقوع تخمک گذاری و پیچ خوردگی ناگهانی داخل استخوان لگن یا پاپی در پایین شکم توصیف می کنند. بسته به اینکه کدام تخمک آزاد می شود ، تخمدان در سمت راست یا چپ قرار دارد. با این حال ، درد تخمدان شدید یا ناتوان کننده طبیعی تلقی نمی شود و باید با متخصص مشورت شود.

کمتر از 10 درصد از خانم ها در دوران تخمک گذاری دچار لکه های روشن می شوند.

چه احساسی از نظر انرژی و عاطفی دارد

مرحله تخمک گذاری رسیده و آبدار است. همه چیز ساده به نظر می رسد ، شما می خواهید سرگرم شوید و شاد باشید. شهوت بالاست و شما احساس سکسی می کنید.

شما اعتماد به نفس دارید ، به راحتی می توانید افکار و احساسات خود را به صورت شفاهی بیان کنید. شما بیشتر پذیرای ایده های جدید هستید.

نحوه تنظیم و جریان با فاز

شما دارای اعتماد به نفس و قاطع هستید ، بنابراین برنامه ریزی شبکه ، رویدادهای سخنرانی و مصاحبه های شغلی را برنامه ریزی کنید.

اجتماعی باشید. برو بیرون. تماس بگیرید و با افراد جدید ملاقات کنید.

بدن خود را با ضربه بالا و قدرت بالا حرکت دهید. از خودتان استفاده کنید. کلاسهای گروهی در این قسمت عالی است.

نحوه تغذیه و “تغذیه” در این مرحله

از غذاهای سبک و به راحتی قابل هضم مانند میوه ها ، سبزیجات و گیاهان دارویی استفاده کنید. سبزیجات غنی از گوگرد ، مانند کلم بروکلی ، کلم ، کلم پیچ و گل کلم ، به کبد در سم زدایی هورمون های اضافی در این مدت کمک می کند.

در صورت تلاش برای باردار شدن:

غذاهای قلیایی در این مرحله از بقای اسپرم حمایت می کنند.

علائم باروری خود را مشخص کنید

احتمال بارداری: زیاد است. سعی کنید بر این اساس به حاملگی دست یابید یا از آن اجتناب کنید.

مخاط دهانه رحم: شایع ترین و قابل توجه در این مرحله است. بسیار لغزنده و روغنی می شود. اغلب با قوام خام “سفیده تخم مرغ” تمیز و کشیده می شود. واژن معمولاً اسیدی است ، اما این مخاط دهانه رحم برای بقا و تحرک اسپرم قلیایی است و به اسپرم کمک می کند تا از طریق رحم شنا کند.

موقعیت دهانه رحم: نرم می شود ، بالا می رود و اجازه ورود اسپرم را می دهد.

دمای پایه بدن: دمای بدن حدود 0.5 درجه افزایش می یابد.

به طور متوسط ​​28 روز مرحله چرخه

دیدگاهتان را بنویسید