چگونه یک کارگر جنسی به آزمایشگاه برتر نیروی هوایی آمریکا نفوذ کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه تحلیلی آمریکاروز «20» اخیرا در گزارشی به جزئیات ورود یک کارگر جنسی به آزمایشگاه عالی نیروی هوایی آمریکا پرداخته است و در ادامه بخش هایی از این گزارش را می خوانیم؛

به گفته فدرال رزرو، یک دانشمند پژوهشی که بر روی فناوری های پیشرانه پیشرفته برای نیروی هوایی ایالات متحده کار می کرد، یکی از پیمانکاران مجتمع را فریب داد تا یک کارگر جنسی را استخدام کند که او با کارت شارژ دولتی پرداخت می کرد. . این مرد پس از فاش شدن این موضوع، پیمانکار و خودش را تهدید به کشتن کرد.

طبق سندی که اخیراً منتشر شده است، دکتر. جیمز گوردیک کارمند غیرنظامی نیروی هوایی آمریکا متهم شده است که با وجود نداشتن مدرک دانشگاهی یا تخصصی در این زمینه، یک کارگر جنسی 32 ساله را در یک پروژه تحقیقاتی فنی به کار گرفته است.

در متن حکم آمده بود که این زن نحوه استفاده از نرم افزارهای اولیه واژه پرداز را بلد نبوده و حتی در سازماندهی ایمیل های داخلی نیز دچار مشکل شده است. گورد در سال 2019 سمت مدیر مشترک الف پانل ها علم مرتبط با محققان فوتونیک موتورهای توربین، موتورهای انفجاری، اسکرام آنها با توجه به این زن، جت و موشک طراحی می کنند.

چگونه یک کارگر جنسی به آزمایشگاه عالی نیروی هوایی ایالات متحده نفوذ کرد

دکتر جیمز گوردکارمند نیروی هوایی

این سند بیان می کند که گورد اولین بار در مارس 2019 مورد توجه بازرسان نیروی هوایی قرار گرفت، پس از “سوکش سوکش روی، مدیر عامل شرکتطیفی “انرژی های طیفی” با اتهامات نگران کننده زیادی با آنها تماس گرفتند. بر اساس آن اطلاعات، او و گورد آنها دوستان خوبی هستند.

در اما از رفتار گورد او بسیار نگران بود و این باعث شد که با دفتر تحقیقات ویژه نیروی هوایی (AFOSI) تماس بگیرد. او در این تماس گفت که گورد درگیر مذاکرات بد برای قراردادهای دولتی، تهدید به خشونت، و مکرراً درگیر روابط غیراخلاقی در حین کار و حتی در طول سفرهای کاری رسمی نیروی هوایی ایالات متحده.

بر اساس اطلاعات، در اکتبر 2017 در گورد گفت دنبال تکنسین اداری می گردم طیفی انرژی است گورد در آن زمان، او به تازگی با یک جوان حرفه ای در حین پرواز به واشنگتن دی سی آشنا شده بود. او این فرد را به روی معرفی کرد و با ارائه رزومه این فرد، روی را به استخدام آن فرد تشویق کرد. روی نیز ماه آینده به توصیه گورد او را استخدام کرد اما به سرعت از عدم توانایی او برای این موقعیت ناامید شد.

روی در این سند عنوان کرده است که این فرد در ماه های اول کارش نمی تواند وظایف محوله را به موقع تحویل دهد، دانش کاملی در استفاده از نرم افزارهای واژه پرداز و ایجاد سند نداشته و برای ترتیبات ایمیل های یکسان بین دفاتر درگیر هستند. روی همچنین خاطرنشان کرد که این زن همچنین ریز نمرات دانشگاه خود را مطابق درخواست ارائه نکرده است.

روی پس از دیدن این مشکلات از گورد در نتیجه او توضیح خواست گورد او فاش کرد که این زن یک کارگر جنسی بوده و به او اجازه ورود داده است سینسیناتی اوهایو ملاقات می کند.

گورد او همچنین به روی گفت که یک برگه اکسل با اسامی و مشخصات کارگران جنسی مختلفی که در سفرهای رسمی برای نیروی هوایی ملاقات کرده است را در لپ‌تاپ دولتی خود نگه داشته است.

این دختر فقط دبیرستان را تمام کرده و هیچ دانشی در مورد این رشته ندارد، اما گوردروی را ترغیب می کند که این زن را در تحقیقات فنی مشارکت دهد گورد آنها را مدیریت می کرد، شرکت می کرد و حتی در سفرهای رسمی آنها را همراهی می کرد.

روی این درخواست را به دلیل عدم شناخت علمی از فرد مذکور رد کرد و گفت که رابطه او با این زن غیراخلاقی بوده و باید ارتباطش را با او قطع کند. موضوع خشم گورد و دیگر در مورد این زنی که با او بود صحبت نکرد.

در این روابط گورد او عصبانی شد و با وکیلی ملاقات کرد تا در مورد خلاص شدن از دست دختر با او مشورت کند گورد او متوجه می شود و روی را تهدید می کند که اگر کسی از رابطه او با این زن مطلع شود، روی را وادار به پاسخگویی می کند و او با یکی از اسلحه هایش به ساختمان می رود و پس از کشتن او خود را می کشد.

روی به بازرسان گفت که بعداً از همکارانش شنیده است گورد این زن را به عنوان دستیار پژوهشی در یک بخش کاملاً حرفه ای معرفی کرد و ترتیبی داد که او رئیس یک بخش شود پانل ها برای انجام علم

در روز اول فروردین ماه 1398 دو مامور ویژه اداره تحقیقات ویژه نیروی هوایی برای کشف هویت این زن تلاش کردند اما رزومه تحصیلی وی در هیچ یک از مدارس وجود نداشت. حدود یک هفته بعد، تیمی از اداره تحقیقات ویژه نیروی هوایی با حکم بازرسی به دفتر آمدند. گورد آنها به آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی حمله کردند و شواهدی از رابطه غیراخلاقی بین آنها پیدا کردند گورد و این زن کشف و ضبط شد.

در آگوست 2019، افسران اداره تحقیقات در حال بررسی تلفن همراه بودند گورد انجام شد، پیام های بین گورد و آنها متوجه شدند که حدود 27 کارگر جنسی در شهرهای مختلف ایالات متحده مبادله شده اند. یکی از این دیدارها ظاهرا زمانی صورت گرفت که گورد او در یک بازدید رسمی از آزمایشگاه ملی آرگون که بر تحقیقات هسته ای تمرکز دارد، به سر می برد. این مقامات یک برگه اکسل هم دارند گورد آنها آنچه قبلا نشان داده شده را مرور می کنند.

در این سند آمده است که بسیاری از 27 زن فهرست شده در سند اکسل، اتباع خارجی از کشورهای مربوط به امنیت ملی در ایالات متحده هستند.

بر اساس این اسناد، این زن به فحشا در مراکز نظامی و دریایی و ادعاهای واهی متهم شده است. تقلب او مورد بازجویی قرار گرفت.