کسب مقام برتر همایش مهدوی را به هیئت مدیره نداجا تبریک می گوییم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور امیری رئیس معاونت عقیدتی سیاسی این نیرو در پیامی مشترک مقام برتر سومین همایش بین المللی را کسب کردند. از فعالان مهدوی در عرصه ترویج مهدویت و فرهنگ انتظار. فرد مسلح به حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

نام خدا

«و ما می‌خواهیم به مستضعفان زمین نیکی کنیم و آنان را امامان و وارثان زمین قرار دهیم».

رئیس افتخاری سازمان عقیدتی سیاسی آجا

حضرت حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی

سلام؛

ترویج معارف مهدوی و فرهنگ انتظار و پیوند دلهای پاک به آخرین ذخیره حیات. حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از ارادتمندان آن حضرت است.

کسب مقام برتر در سومین همایش بین المللی فعالان مهدویت در عرصه توسعه مهدویت و فرهنگ انتظار در بین نیروهای مسلح، توفیق الهی است که جای تشکر دارد.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران این روز را به جنابعالی و تمامی عزیزانی که در سازمان عقیدتی سیاسی آجا و ادارات وابسته به آن خدمت کرده اند تبریک و تهنیت عرض نموده و برای مجاهدین عرصه میدانی آرزوی توفیق روزافزون دارد. در سایه توجهات معظم له حجت (ارواحنافداه) و در سایه گام های حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو هستیم.

امیر دریادار شهرام ایرانی

فرمانده نیروی دریایی

حسین صنعت پور امیری

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا