کمترین قیمت اقامت در قطر برای جام جهانی / اجاره مسکن از شبی 80 دلار


قطر اعلام کرده است که در جام جهانی 2022 مسکن ارزان قیمت برای همه رده های هواداران فوتبال فراهم می کند.

به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر الخطر دبیر کمیته عالی پروژه ها و میراث جام جهانی 2022 قطر گفت: ما از مردم منطقه فارس هستیم تا به کشورمان سفر کنیم. قطر، و در جشن اولین جام جهانی در جهان عرب و خاورمیانه شرکت خواهد کرد. ما دعوت میکنیم

الخاطر افزود: ده روز پیش بلیت فروشی دومین دوره جام جهانی 2022 را به پایان رساندیم و بلیت های زیادی تا پایان شهریور ماه به خصوص برای عربستانی ها که مشتاق حضور در این مسابقات هستند موجود است. دیدار تیم های ملی عربستان و آرژانتین دومین بازی جام جهانی 2022 از نظر بلیت فروشی است. مردم عربستان از مناطق مرزی به استادیوم های جام جهانی و سایر مجتمع های دولتی با اتوبوس خواهند رفت. کمیته عالی پروژه ها و میراث جام جهانی 2022 به دلیل نزدیکی این کشور به هند، چین و کشورهای اروپایی، از تقاضای بالای خرید بلیط جام جهانی اطمینان دارد.

دبیر کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 در پایان می‌گوید: ما در این تورنمنت برای همه فوتبالدوستان اقامتی با قیمت مناسب فراهم می‌کنیم. ما به طور مرتب قیمت ها را به روز می کنیم. اقامتگاه هایی با قیمت 80 دلار وجود دارد که در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت. قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 هزینه های زیادی را صرف ساخت ورزشگاه ها و … کرده است اما فدراسیون جهانی فوتبال هزینه های مهمان نوازی، حمل و نقل تیم ها و جوایز مالی را تقبل می کند.