کمیک های دی سی را در سایت نتگام بررسی و تماشا کنید


سایت نتگام جدیدترین کمیک های دی سی و مارول را منتشر و بررسی می کند. در این مطلب از سایت بامردم به بررسی کمیک های نتگام می پردازیم.

اغراق شیطانی بتمن در سایت نتگام

بتمن به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان کامیکس دی سی شهرت تثبیت شده ای دارد، اما او گاهی اوقات نام شوالیه تاریکی را به افراط های شرورانه می برد. بتمن که توسط بیل فینگر و باب کین خلق شد، برای اولین بار در سال 1940 ظاهر شد. بتمن از زمان خلقت خود، خود را به عنوان یکی از نمادین ترین ابرقهرمانان تمام دوران معرفی کرده است.

به گفته سایت نت گیم، بتمن همیشه به عنوان یک قهرمان نجیب تعبیر نمی شود. این قهرمان سابقه طولانی کار برای طرف عدالت را دارد، اما گاهی اوقات جنبه تاریکی این کار را می کند.

بتمن به یک خون آشام تبدیل می شود و نمی تواند خود را کنترل کند

چندین داستان وجود دارد که در آن بتمن با خون آشام ها روبرو می شود، اما هیچ کدام به اندازه سه گانه بتمن و دراکولا به یاد ماندنی نیستند. در جلد اول، بتمن باید با دراکولا و ارتش خون آشامش می جنگید. در نبرد نهایی، بتمن گاز گرفته شد و به یک خون آشام تبدیل شد.
در دو جلد بعدی، بتمن آرام آرام بر شهوت خونی اش چیره می شود. هنگامی که تغییر شکل او کامل شد، او به کشتن و کشتن بیشتر جنایتکاران گاتهام ادامه می دهد. داستان یک جنبه احساسی نیز دارد، تمرکز بر نحوه برخورد آلفرد و کمیسر گوردون با دوستشان.

بتمن KG20 را ترک می کند تا از گرسنگی بمیرد

KJ20 یکی از ترسناک ترین قاتل ها در دنیای دی سی است. همانطور که KG20 تلاش می کند رئیس جمهور ایالات متحده را بکشد، این نشان می دهد که او چقدر خطرناک است.

پس از شکست یک سوء قصد، بتمن KG Beast را در فاضلاب تعقیب می کند و او را به گوشه می کشد. شوالیه تاریکی به جای مبارزه با او، جانور کی جی را در فاضلاب حبس می کند و می رود. بتمن سعی می کند این را با اصرار بر این که هدف وسیله را توجیه می کند و قوانین را گاهی اوقات باید زیر پا گذاشت، توضیح دهد، اما این بسیار بی رحمانه است. حتی اگر پایان دادن به زندگی او تنها راه حل بود، اما اینطور نیست، اجازه دادن به کسی که آرام آرام بمیرد حتی برای بتمن خیلی بد است.

کتاب کمیک با پیام مثبت

کمیک های ابرقهرمانی زیادی با پیام مثبتی وجود دارد که می تواند طرفداران مارول و دی سی را سرحال کند. کتاب های مصور رسانه ای متنوع هستند، اگرچه بزرگترین جنبه آنها کمیک های ابرقهرمانی است. بهترین بخش در مورد کمیک ها این است که می توان از آنها برای بیان هر داستانی استفاده کرد. اگر در داستان های ابرقهرمانی مشکلی وجود داشته باشد، استخراج پیام های مثبت از آنها می تواند بسیار دشوار باشد.
مطمئناً، ابرقهرمانان ذاتاً مثبت هستند، اما نبردهای بی‌پایان آن‌ها چیزی جز رایج‌ترین چیزهای مثبت را به خود نمی‌دهند. خوشبختانه مارول، دی سی و ایمیج دارای خوانندگانی هستند. هر ناشری کتاب‌های عالی را با پیامی مثبت منتشر می‌کند، کتاب‌هایی که هر طرفدار می‌تواند به دستش برسد.

کمیک رویال سیتی

تصویر صنعت کمیک را از بسیاری جهات تغییر داد و به بزرگترین سازندگان اجازه داد داستان هایی را تعریف کنند که به جایی نرسید. شهر سلطنتی جف لمیر نمونه خوبی از آن است. این کمیک خانواده پایک را دنبال می‌کند، قبیله‌ای که راز و درد آن‌ها را از هم می‌پاشد. همه آنها به دلیل یک تراژدی خانوادگی دوباره به هم می پیوندند و باید با شیاطین گذشته روبرو شوند.

رویال سیتی یک درام خانوادگی است که هر بار قبل از اینکه در پایان خوانندگان را تازه کند، آنها را غمگین می کند. مجموعه چهارده شماره‌ای آن درباره خانواده‌ای است که راهی برای رها شدن از درد گذشته و دوست داشتن یکدیگر پیدا می‌کنند. پیام این کمیک زیبا و مثبت است.