کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال می شود؟احسان سرفرازی به گزارش شهرآرانیوز صندلی تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر به لرزه درآمد و حالا به نظر می رسد با انتخاب مهدی تاج به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال باید شاهد حضور کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی باشیم. کی روش روز گذشته پیشنهاد باشگاه الاهلی را رد کرد تا احتمال حضور او در تیم ملی ایان بیشتر از همیشه باشد.

کدام روش از سایر گزینه ها جدی تر است

تاج پیش از این در یکی از مصاحبه های انتخاباتی خود درباره احتمال بازگشت کی روش گفته بود: به نظر من کی روش مربی موفقی است، فقط همین را می توانم بگویم، اگر انتخاب شوم با تیمم به طور جدی بررسی می کنیم که کی روش را بیاوریم. روش برگشت.”
پس از این اظهارات، کارلوس کی روش با انتشار ویدئویی از دوران حضورش در تیم ملی ایران واکنش مثبتی به بازگشت نشان داد. همچنین طبق برنامه ریزی های ارائه شده از سوی اسکوچیچ، فدراسیون فوتبال در مهرماه در اتریش دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال برگزار خواهد کرد.

کی روش، برانکو و قلعه نویی

رئیس کمیسیون فوتبال مجلس دقایقی قبل و بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال گفت که تاج سه گزینه را برای نیمکت نشینی تیم ملی بررسی می کند. رحیم زارع اذعان داشت که کارلوس کی روش، امیر قلانوی و برانکو ایوانکوویچ سه گزینه مهدی تاج برای سرمربیگری تیم ملی ایران هستند و او پس از ریاست جمهوری یکی از این سه گزینه را به عنوان سرمربی انتخاب خواهد کرد. نکته جالب در مورد این سه نام، تجربه سرمربیگری آنها در تیم ملی است و در صورت جایگزینی هر کدام از آنها به جای اسکوچیچ، نیمکت ایران سرمربی جدیدی را تجربه نخواهد کرد.