یاسوج; پایتخت سردرگمی و بد سلیقه + تصویر


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، خداوند یک دهم نعمتی را که در شهر یاسوج داده بود به اصفهان، اراک، زاهدان، ایلام و بسیاری از مراکز استان های دیگر از جنگل گرفته تا کوهستان و در رودخانه پر آب عطا کرد. آب بشار، آبشار و تنگه پر آب و پیست اسکی و دشتهای زیبا، خداوند از یاسوج کم نگذاشت.

شهری که با کمی ذوق از سوی مسئولان و البته حرکت جهادی به ویژه شهرداری، شهری رویایی و بهتر از هر شهر اروپایی خواهد بود.

مرکز استان با آب و هوای مطبوع و مطبوع به ویژه در فصول گرم و تعطیلات است که اگر اندکی به آن توجه شود می تواند به شهری توریستی برای کل جنوب و جنوب غرب ایران تبدیل شود.

اما با وجود اینکه خالق هستی این همه نعمت را به یاسوج داد، اما در برابر مدیریت های ضعیف و غیرمسئولانه، یاسوج در سردرگمی محض فرو رفت و روز به روز چهره ای پژمرده و غمگین داشت.

شهر جوانی که هر سال به پیری و افسردگی و افول نزدیک می شود و مسئولان مربوطه دست به کار شده و هیچ حرکتی برای تغییر وضعیت موجود نشان نمی دهند.

مرکز استانی با عناصر بی اهمیت و زشتی است که ابتذال و روزمرگی و زوال را فریاد می زنند و هیچکس نمی تواند جلوی این بی مسئولیتی را بگیرد و از زیر بار کار در شهر یاسوج فرار کند.

در تصویر یکی از المان های شهری یاسوج در منطقه پرتردد بلوار شهدای پیرشه و انتهای بلوار جمعه بازار دیده می شود. سر راه مردم قرار می گیرد تا بی اعتمادی مردم بیشتر شود. روزانه.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید