یک بالش لوله ای سنتی بخرید


یکی از اختراعات بشر بالش لوله ای با مدل های مختلف است و نمونه بلوچی آن نه تنها بسیار زیبا و قیمت مناسبی است، بلکه برای سلامت بدن و بهبود خواب نیز بسیار مفید و مناسب است. بالش لوله ای بدنه ای به شکل لوله از مواد نرم و کشسانی دارد که برای توصیف زیبایی خود از طول دوخته شده و در هنگام پذیرایی به راحتی قابل استفاده است.

اگر مایل به خرید تمامی مدل های بالش لوله ای با سبک های بسیار خاص از مواد اولیه درجه یک و پارچه های با کیفیت هستید، می توانید همین کار را با سایر معامله گرانی که سفارشات عمده خود را انجام می دهند از مجموعه آراد برندینگ انجام دهید و بهره مند گردید.

برای دوخت بالش لوله ای سنتی معمولاً یک بعد استاندارد وجود دارد. این ابعاد 50 سانتی متر ارتفاع و 18 سانتی متر قطر دارند. همچنین می توانید این بالش را به قطر 30 سانتی متر نیز بدوزید که بستگی به سلیقه فرد دارد. اگر بالش لوله ای با پشم شیشه در سایزهای بسیار بزرگ دوخته شده باشد به دلیل سبک بودن برای تخت مناسب است. اگر این نوع بالش پر از پشم و پشم باشد، برای تخت مناسب نیست، زیرا وزن آن بسیار سنگین بوده و حمل آن دشوار خواهد بود.

بالش لوله ای بلوچی

ایران سرزمینی کهن است و از دیرباز در سراسر کشور با ایده و فرهنگ خاص خود انواع مبلمان منزل را طراحی می کردند و اکنون هنگام خرید بالش لوله بلوچی نه تنها برای مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. در ایران بلکه در بین مردم جهان. یا از آن.

بلوچ ها افراد خلاق هنر هستند و موفق می شوند خانه های خود را با منحصر به فرد ترین مدل ها تزئین کنند که به قدری زیباست که دل هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

اگرچه بیشتر برای نشستن استفاده می شود، اما برخی از افرادی که دوست دارند روی بالش بلند بخوابند از آن برای خوابیدن استفاده می کنند.

از نمونه های دیگر دوخت بالش های لوله ای بلوچی همین نقش های کوچک و سنتی برای انواع مبلمان و تخت می باشد.

می توان از آن به عنوان جایگزین بالش تخت با اندازه استاندارد استفاده کرد.

بالش های لوله ای در اندازه ها و شکل های مختلف ساخته می شوند و روی مبلمان و حتی روی مبل ها قرار می گیرند تا دکوراسیون آن را دو برابر آنچه فکر می کنید زیبا کند.

راه ساخت یک بالش لوله ای با روبالشی مخملی این است که یک بالش بین بازو و سطح نگهدارنده که در آن قرار می گیرد درست کنید.

اگر سطحی که استفاده می کنید سفت است، این بالش برای شما راحت تر خواهد بود.

بالش لوله ای سنتی

بسیاری از بالش های لوله ای در مناطق سنتی و تفریحی مانند; از سفره خانه ها و غذاخوری های سنتی نیز برای زیباسازی منازل و اتاق های غذاخوری استفاده می شود. برخی از افراد روی این بالش سنتی لوله ای راحت تر می خوابند. اما بهتر است از این بالش برای خواب استفاده نکنید زیرا قد این محصول زیاد است و باعث ایجاد درد و گرفتگی در ناحیه گردن می شود.

قیمت بالش لوله ای سنتی با توجه به جنس، رنگ و کیفیت پارچه متفاوت است. معمولاً هر چه پارچه و جنس آن بهتر باشد قیمت آن بیشتر می شود و برعکس اگر جنس و کیفیت آن خوب نباشد قیمت آن نیز کمتر می شود.

بالش لوله ای سنتی به دلیل طراحی زیبا به کشورهای دیگر صادر می شود. از این رو تولیدکنندگان در تلاش هستند تا طرح های متفاوتی از این محصول با مواد با کیفیت ایجاد کنند.

رب در رنگ های مختلفی وجود دارد که یکی از این رنگ ها رب سفید است. خمیر سفید به دلیل درخشندگی و زیبایی که دارد معمولا برای جهیزیه عروس استفاده می شود. بار داخلی الیاف است. افزودن انواع الیاف می تواند کیفیت این نوع پاته را تغییر دهد. لازم به یادآوری است که برای خرید پاته باید از فروشنده سوال کنید که از کدام الیاف در این محصول استفاده شده است. بعد از الیاف باید به نوع پارچه روی بالش ها دقت کنید، بیشتر این پارچه ها از پلی استر، ترمه و ساتن رنگی تهیه می شوند. این نوع رب بسیار جذاب و کاربردی است. بالش های لوله ای پات سفید، بالش های زیبایی با کاربردهای متنوع هستند.