یک نماینده مجلس: آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان را به روش «مهرآفرین» اجرا کند


جبار کچچینی نژاد نماینده مردم رشت در شورای اسلامی گفتما میرویم وی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت: رتبه معلمان با دسترسی همه اشتباهات و مشکلاتش قابل قبول است چون مورد قبول معلمان است اما حذف 100 هزار معلم از طرح رتبه بندی که در قالب طرح است. مهرا آفرین بیش از 10 سال پیش، آنها برای آموزش و پرورش استخدام شدند، این خلاف قانون است.

وی افزود: این معلمان مراحل گزینش و جذب را طی کردند و اکنون به صورت قراردادی برای آموزش و پرورش فعالیت می کنند و مجبور به خروج از طرح رتبه بندی نیستند.

نماینده مردم رشت در مجلس می گوید: آموزش و پرورش و پرورش اظهار داشت که کسانی که در قالب طرح مهرا آفرین استخدام شده در آموزش و پرورش، در رتبه بندی شرط قبولی در آزمون قرار می گیرند که درست نیست، زیرا بسیاری از کارمندان دولت از بخش های قالب طراحی را جدا کنید مهرا آفرین استخدام شده اند و به طور رسمی استخدام شده اند، بنابراین اگر چنین است، آنها نیز باید در آزمون شرکت کنند.

این نماینده مجلس یازدهم گفت: این گروه از معلمان در دولت آقای. احمدی نژاد در قالب یک طرح مهرا آفرین وی افزود: طبق قانون اساسی هر رئیس جمهور این اختیار را دارد که در زمان ریاست جمهوری خود دستور جذب و استخدام افراد را به قوه مجریه صادر کند.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید