3 سارق از اتباع خارجی دستگیر شدند


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 3 زورگیر که خود را مامور امنیتی و انتظامی به اتباع کشورهای دیگر معرفی می کردند، خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع زورگیری در شرق شهرستان تحت عنوان ماموران امنیتی و انتظامی که با داشتن یک دستگاه خودرو اقدام به اخاذی تلفن همراه، وجه نقد، موتورسیکلت از یکی از شهروندان می کردند. یکی از کشورهای همسایه، با توجه به حساسیت رسیدگی به این پرونده توسط تیم عملیاتی کلانتری خاورشهر انجام می شود.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و با استفاده از تجهیزات مدرن پلیسی مشخص شد 3 سارق با استفاده از یک دستگاه پژو 405 نقره ای اقدام به زورگیری کردند که هویت و مخفیگاه آنها مشخص شد و پس از هماهنگی قضایی در منطقه حاضر شدند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه در این عملیات ضربتی هر 3 سارق دستگیر شدند، گفت: در بازدید از مخفیگاه آنها یک عدد دستبند، موتورسیکلت و یک دستگاه گوشی هوشمند مسروقه کشف و اموال مکشوفه کشف و ضبط و به همراه متهم به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: در تحقیقات و بازرسی های پلیسی، سارقان مجرم شناسایی و صاحبان اموال مکشوفه شناسایی و به کلانتری دعوت شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری از شهروندان خواست از اعتماد به افرادی که فقط خود را مامور معرفی می کنند پرهیز کنند و ضمن مشاهده شناسنامه آنها در صورت مشاهده هرگونه تفاوت در رفتار و موارد مشکوک سریعا با شماره 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید