370 مخزن آب در استان تهران ساخته می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از رباط کریم، محسن منصوری استاندار تهران در سفر به شهرستان رباط کریم و بازدید از مخازن و خطوط انتقال آب این شهرستان با هدف عدم وضعیت مطلوب ذخایر آبی استان تهران. ، اظهار داشت. : ذخایر آبی سدهای استان تهران 640 میلیون متر مکعب است که نیاز مردم به صرفه جویی در مصرف آب دارد.

وی با بیان پروژه های بزرگ آب در استان تهران، افزود: در بازدید از شهرک صنعتی مامونیه خارج از شهر پرند، دستور ساخت 70 مخزن صادر شد و 370 مخزن اصلی دیگر در بخش های مختلف استان تهران احداث می شود. برای استفاده در مواقع بحران.برای قرار دادن.

استاندار تهران می گوید: مخازن آب شاهکار مجتمع های مدیریت آب و فاضلاب هستند که بر روی پدافند غیرعامل برخی از مخازن ساخته شده اند.

منصوری افزود: بحث فنی، مدیریتی و اجرایی مجتمع آب و فاضلاب کار بزرگی را آغاز کرده است که با تکمیل آن می توان بخشی از نیازها و الزامات را برطرف کرد.

وی درباره تکمیل ایستگاه پمپاژ آب پرند گفت: در نظر داریم منابع را تامین کنیم که با تکمیل زیرساخت های تامین منابع این مشکل برطرف می شود و به مشکلی بر نمی خوریم.

استاندار تهران محور اصلی خط الغدیر 2 را 33 کیلومتر عنوان کرد و گفت: حدود 29 کیلومتر آن تکمیل و بقیه تا 3 ماه آینده تکمیل می شود و در صورت تکمیل ظرفیت انتقال آب برای جمعیتی بالغ بر 700000 نفر که آن را دارند.

انتهای پیام/ 67062
برای صفحه اول پیشنهاد دهید