5 گزش استحکام مواد | اقتصاددان سالم داخلی


یک دستور العمل ساده گاز گرفتن از انرژی که تنها با پنج ماده کامل شیرین شده با پوره میوه تهیه شده است. به عنوان صبحانه یا میان وعده مغذی بعد از ظهر خوشمزه است. برای جعبه های ناهار هم عالی است!

یک کافه مستقل در نزدیکی خانه ما دارای یک سرآشپز شگفت انگیز است که باورنکردنی ترین غذا را آماده می کند. یکی از موارد مورد علاقه من گاز گرفتن انرژی آن است که با دقت با دست و با تمام مواد ساخته شده است.

تنها مشکل من با آنها این است که کره بادام خیس یا جوانه نمی زند و شربت افرا شیرین است.

اگرچه این “مشکلات” در مورد غذا خوردن گهگاه مسئله مهمی نیستند ، اما آنها را آنقدر دوست دارم که می خواهم بیش از یک یا دو بار در هفته آنها را بخورم.

بنابراین ، من یک دستور ساده گاز گرفتن انرژی در زیر ایجاد کرده ام که برای هضم و متابولیسم من بهتر عمل می کند.

میوه خالص اولین شیرینی است که قند اضافی ندارد.

علاوه بر این ، کره بادام خیس می شود / جوانه می زند (می توانید خودتان آن را تهیه کنید یا از اینجا بخرید) ، که به نظر من تجربه هضم راحت تری را ایجاد می کند. این اطمینان می دهد که همه مواد مغذی به طور مطلوب جذب می شوند.

من از مخلوط بادام-گردو-پیکان برای این دستور ویژه زیر استفاده کرده ام. از هر کدام که به جوانه های چشایی و رژیم غذایی شما نیاز دارد استفاده کنید!

در کنار کره بادام ، توصیه می کنم از خرما خالص (رب خرما) به عنوان دسر استفاده کنید. می توانید خودتان آن را تهیه کنید یا از اینجا بخرید. اگر تصمیم دارید آن را امتحان کنید ، از کد کوپن استفاده کنید خانه سالم 15 درصد تخفیف برای اولین سفارش و کد کوپن خود دریافت کنید خانه سالم 2 با 5 discount تخفیف در همه تنظیمات مجدد.

من چند ترکیب کیمیاگری را به همراه دستور العمل اصلی در نظر می گیرم. اگر “افزودنی” دیگری دارید که فکر می کنید خوشمزه خواهد بود ، لطفاً در نظرات به اشتراک بگذارید!

یکی دو مورد از این گازها بعد از تمرین عالی است!

5 گزش قدرت مواد

دستور العمل ساده برای نیش های انرژی زا فقط با پنج ماده کامل تهیه می شود و بدون پودر قند با پوره میوه شیرین می شود.

دستورالعمل ها

  1. همه مواد را در یک ظرف شیشه ای بزرگ با هم مخلوط کنید. من دوست دارم دست هایم را کمی با روغن نارگیل چرب کنم و بدون استفاده از میکسر ، مواد را با هم آسیاب کنم.

  2. خمیر را به شکل توپ های کوچکی به ضخامت 1 اینچ بچرخانید. وقتی همه کیک ها به شکل گلوله در آمد ، در صورت تمایل کمی دارچین تازه آسیاب شده بپاشید.

یادداشت های دستور غذا

من دارچین را به عنوان یک ماده قلیایی توصیه می کنم زیرا طعم را بهبود می بخشد.

محتوای مغذی

5 گزش قدرت مواد

مقدار سرو (1 توپ)

کالری 70
چربی 27 به کالری

٪ قیمت روزانه *

چاق 3G

کربوهیدرات ها 10 گرم

2.5 گرم فیبر10٪

پروتئین 1 گرم

* درصد ارزش روزانه بر اساس رژیم 2000 کالری.

دیدگاهتان را بنویسید