7 مزیت اصلی زردچوبه + 2 مشکل احتمالی


7 مزیت برتر Termic

** برای اطلاعات بیشتر ، مرجع زیر را ببینید.


1. حافظه ، خلق و خو و سلامت مغز

یک مطالعه 1 ماهه نشان داد افرادی که دارای مشکلات خفیف حافظه هستند ، با استفاده از ماده فعال کورکومین موجود در زردچوبه ، هم در حافظه و هم در بهبود توجه چشمگیری مشاهده کردند. همچنین ، آنها بهبود خلق را مشاهده کرده اند و اسکن PET آنها کاهش تجمع آمیلوئید در آمیگدال و هیپوتالاموس (مسئول حافظه و عملکرد ذهنی) را نشان می دهد.

در یک مطالعه بالینی ، کورکومین با پروزاک (داروی ضد افسردگی با لیست طولانی عوارض جانبی) مقایسه شد. محققان با فهمیدن اینکه کورکومین ممکن است به اندازه داروهای تجویزی در درمان افسردگی م effectiveثر باشد ، شگفت زده شدند. * لطفاً توجه داشته باشید: هیچ کس نباید داروهای تجویزی خود را برای درمان های طبیعی بدون مشورت اولیه با پزشک رها کند.

2. کاهش وزن

کورکومین زرد مورد مطالعه قرار گرفته و میزان مصرف توده بدن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

3. آرتروز

محققان دانشگاه استرالیا دریافتند که زردچوبه به طور قابل توجهی موثرتر از دارونما است ، در حالی که گروه زرد ناراحتی زانو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

4. مشکلات گوارشی


مطالعات نشان داده است افرادی که با سندرم روده تحریک پذیر دست و پنجه نرم می کنند ، پس از مصرف عصاره زردچوبه به مدت هشت هفته ناراحتی شکمی را کاهش داده اند.

5. کورکومین و سرطان

کورکومین ، پلی فنول استخراج شده از زردچوبه ، طی دو دهه گذشته به عنوان یک عامل آنتی اکسیدان ، ضد التهاب و ضد سرطان مورد توجه گسترده قرار گرفته است. مطالعات همچنین اثربخشی آن را در کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بهبود کیفیت زندگی بیماران نشان داده است.

6. سلامت قلب

محققان دانشگاه کلرادو ، بولدر ، به این نتیجه رسیدند که مکمل کورکومین سلامت شریان ها را بهبود می بخشد ، جریان خون و استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد!

7. سلامت سیستم ایمنی

محققان فواید کورکومین را در سیستم ایمنی ارائه کرده اند. می تواند نشانگرهای التهابی را پایین بیاورد و فعال سازی سلولهای T ، سلولهای B ، نوتروفیلها ، سلولهای کشنده طبیعی و سلولهای دندریتیک را تنظیم کند.

2 مشکل احتمالی

مشکل احتمالی شماره 1

مطالعات نشان داده است که زردچوبه جذب ضعیفی دارد – اما خوشبختانه یک راه حل آسان وجود دارد! در دسترس بودن ارگانیک زردچوبه فلفل سیاه 2000 درصد افزایش می یابد!

مشکل احتمالی شماره 2

هنگام مکمل زردچوبه ، بسیاری از آنها به کورکومین جدا شده تبدیل می شوند که متأسفانه فاقد خواص درمانی زردچوبه است. در حقیقت ثابت شده است که زردچوبه قوی تر از کورکومین جدا شده است که حاوی حدود 300 ماده مفید دیگر در کل رژیم غذایی است. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد زردچوبه بدون کورکومین دارای خواص ضد التهابی نیز می باشد. بنابراین اگر می خواهید از تمام انرژی زردچوبه استفاده کنید ، به دنبال محصولی باشید که آن را در قالب یک رژیم کامل با پیپرین (فلفل سیاه) داشته باشد. اساس تغذیه ای بهداشتی “Curcumin SAP” انتخاب خوبی است. موجود در داروخانه من ، (در زیر).

محصولات خود را از طریق بخش مجازی FullScript خریداری کنید.

با ما همراه باشید و 20 درصد در فروش سالانه روز کارگر من صرفه جویی کنید … 🙂

منابع:

حافظه ، روحیه و سلامت مغزhttps://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23832433/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6582779/

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1064748117305110؟via٪3Dihub

کاهش وزن

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-0990

آرتروز

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15673996/

مشکلات گوارشی

https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-0990

کورکومین و سرطان

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6835707/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6429287/

سلامت قلب

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5310664/

سلامت سیستم ایمنی

https://link.springer.com/article/10.1007/s10875-006-9066-7

افزایش در دسترس بودن ارگانیک زردچوبه به میزان 2000 درصد

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9619120/دیدگاهتان را بنویسید