Galaxy Watch 4 در نسخه Black Yak برای کوهنوردان معرفی شده است


سامسونگ از نسخه جدید گلکسی واچ 4 بلک یاک ادیشن در سایزهای 40 و 48 میلی متری مخصوص کوهنوردان رونمایی کرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، گلکسی واچ 4 در مدل 40 میلی متری نزدیک به 222 دلار و در مدل 44 میلی متری 245 دلار قیمت خواهد داشت. این ساعت با همکاری سامسونگ و برند مد و لباس بلک یاک ساخته شده است. این نسخه محدود برای کوهنوردان است و به گفته سازنده، از کمپین های سازگار با محیط زیست نیز پشتیبانی می کند.

طرفداران این ساعت می توانند از 15 جولای 2022 آن را از قبل خریداری کنند. گلکسی واچ 4 بلک یاک شامل یک ساعت هوشمند و یک بند صفحه مخصوص ساعت و همچنین یک شیشه بلک یاک و سطل تخفیف 40 درصدی برای محصولات شرکت می باشد. این ساعت از حالت های کوهنوردی و پیاده روی استفاده می کند تا کاربر بتواند با استفاده از GPS مسیر خود را ردیابی کند.

حتی اطلاعات ارتفاع نیز در این زمان ارائه خواهد شد. صفحه ساعت در زمان ناهار از قرمز به سبز تغییر می کند که نشان دهنده تمیز کردن اطراف محصولات یکبار مصرف است. این ایده مربوط به کمپین های سازگار با محیط زیست Black Yar و کمپین های Clean Mountain مانند PlustIC است.

جینها کیم، معاون سامسونگ الکترونیکس کره، گفت: Galaxy Watch 4 Black Yak Edition در فضای باز و سازگار با محیط زیست است. بسیاری از شرکت‌ها احتمالاً در آینده برنامه‌هایی برای فعالیت‌های مختلف در فضای باز ایجاد خواهند کرد.