بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019


حمایت این پست توسط شورای قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه مورد مورد علاقه ما برای کودکان و نوجوانان منوی جشنواره غذا و شراب Epcot.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه کودک پسند.

زندگی در اورلاندو با دو کودک (و والدین) دوست داشتنی دیزنی ، ما در پارک هر فرصتی را داریم. ما دوست داریم Epcot را “در سراسر جهان” انجام دهیم – بچه ها را برای پیاده روی تحت فشار قرار دهیم ، هوای تازه و ورزش داشته باشیم و در این زمان از سال از مزه جشنواره غذا و شراب Epcot لذت ببریم. (منوی کامل را از وبلاگ Disney Parks اینجا دریافت کنید)به

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد مورد علاقه ما برای غذاهای کودکانه و آیتم های جشنواره شراب.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 2 اوت تا 23 نوامبر اجرا می شود و یکی از بهترین رویدادهای غذایی است! ما باید یک صندلی را قبل از پایان رزرو کنیم و یک شب ملاقات فقط با ما دو نفر یا دوستان داشته باشیم. آیا مادری می تواند خواب ببیند؟

اما نشسته یا نشسته ، ما دوست داریم کاری که دیزنی انجام می دهد دوستانه برای خانواده باشد ، بنابراین لازم نیست آن را از دست بدهیم (خوابیدن).

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه کودک پسند.

از آنجا که ما تعداد زیادی از منوها را نمونه برداری کرده ایم ، من فکر کردم که بهترین مکان ها را برای خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 جمع آوری کرده ایم! آخر هفته گذشته ما برادر و دوست دخترش و پدرم (FIL من) را نیز ملاقات کردیم! این زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین مکان ها برای خوردن در Epcot است.

استیک خانه Epcot بهترین مکان برای خوردن همبرگر مخلوط است

من با شورای قارچ همکاری کردم تا این پست وبلاگ را برای شما بیاورم – آنها در حال تهیه منوی همبرگر مخلوط استیک خانه در کالج Gameday ESPN در دنیای آینده غرب هستند.

همبرگر مخلوط قارچ خرد شده را با گوشت گاو ترکیب می کند و برای خرد کردن در بالا با پنیر ، آروگولا و چیپس سیب زمینی سرو می شود و در یک سنجاق پخته می شود. عالیه!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه مورد مورد علاقه ما برای کودکان و نوجوانان منوی جشنواره غذا و شراب Epcot.

جشنواره غذا و شراب همبرگرهای غذای دوستدار بچه ها

من همبرگر قارچ دوست دارم و درست می کنم همبرگر مخلوط حتی در خانه. 3

جشنواره غذا و شراب 2019 روز بازی کالج ESPN

و اگر از طرفداران فوتبال هستید ، امسال می خواهید از غرفه ESPN در جشنواره غذا و شراب Epcot دیدن کنید. میز پیک نیک و فضای خالی آنها را انتخاب کنید.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

آنچه در جشنواره امسال امتحان کردیم به شرح زیر است:

 • همبرگر مخلوط استیک هاوس: اسلایدر قارچ و قارچ گوساله با پنیر بری فوندو ، آروگولا ، و چیپس سیب زمینی ترافل و پنیر آبی با بریوش بن (Future World West — ESPN College Gameday)

جشنواره غذا و شراب 2019 همبرگر مخلوط استیک هاوس

 • ماکارونی و پنیر لود شده نوسکه- با فلفل بیکن ، چدار و تره (آینده جهان غرب: فعال آن است) جشنواره غذا و شراب 2019 پنیر لود شده Mac N
 • ورلاسو با پوسته ادویه: ماهی قزل آلا UNCLE BEN’S® کینوا و غلات قدیمی با مخلوط ، آووکادو خرد شده و سرکه شری (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)Epcot بهترین مکان برای خوردن ماهی قزل آلا است
 • غیر ممکن است پای پای کلبه: ماشین غیرممکن ماهی گوشت با هویج ، قارچ و نخود فرنگی گل کلم ، لوبیا سفید و موزارلا (آینده جهان غرب – زمین می خورد)
 • جشنواره غذا و شراب 2019 غیرممکن استکشویی خوک Kalua ترش و شیرین DOLE® با سس آناناس و سس مایونز تند (هاوایی) Epcot بهترین مکان برای خوردن در Kalua Pig Slider است
 • خط مناقصه گوشت گاو کبابی کنیا قهوه ای کند شدن گناه و لاک پشت با سیب زمینی شیرین و ذرت (آفریقا)جشنواره غذا و شراب کنبی BBQ Beender Tenderline 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ با تربچه تازه و سالسای گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب 2019 استیک استریپ NY
 • گوشت بیف استروگانف با نودل تخم مرغ کوچک ، قارچ وحشی ، سیر بورسینو و سس پنیر bs sdhi خوب (فروشگاه پنیر)
 • بهترین مکان برای غذا خوردن در Epcot Braised Beef Stroganoffگوشت گاو ذرت دودی با سیب زمینی ترد ، ماست پنیری ، پیاز ترشی و فوندو پنیر آبجوجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت گاو دودی با سیب زمینی ترد ، ماست پنیر ، پیاز ترشی و صندوق پنیر آبجو

و در حالی که در منوی جشنواره غذا و شراب نیست و می توانید آن را در تمام طول سال دریافت کنید ، گذراندن پیتزا در ایتالیا بسیار عالی است!

پیتزای اپکوت در ایتالیا

اگر من 3 مورد اصلی منو را انتخاب کرده بودم ، چنین می شد

 • کشویی خوک Kalua
 • گوشت بیف استروگانف
 • همبرگر مخلوط استیک هاوس

3 مورد منو که بیشتر دوست داشتم ، یک موضوع ساده را می بینم: امامی و یک جفت طعم! اسلایدر خوک بوی ترش و شیرینی دارد و مملو از گوشت گاو استروگانوف و همبرگر مخلوط است. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه مورد منوی مورد علاقه ما برای کودکان و نوجوانان جشنواره Epcot غذا و شراب.

من در حال حاضر لیستی از موارد منو را دارم که مایلم برای بازدید بعدی ما آنها را امتحان کنم (به زیر مراجعه کنید). و از آنجا که ما هیچ شرابی ، فقط غذا مزه نکرده ایم … شاید دفعه بعد که به شب قرارمان می رسیم ، یک یا دو نوشیدنی را امتحان کنیم؟

 • Schinkennudeln: پاستا گراتین با گوشت ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • خورش گوشت گوزن با پوره سیب زمینی (آلپ)
 • با Paella Botifara به سبک اسپانیایی و مرغ بو داده (اسپانیا)
 • مالت طلایی – وافل بلژیکی با کمپوت توت و خامه (بلژیک)

آیا امسال منوهای جشنواره غذا و شراب را چشیده اید؟ من می خواهم بهترین مکان شما برای غذا خوردن در Epcot را بشنوم! زیر نظر بگذارید.

مواظب اشتراک گذاری باش!

دیدگاهتان را بنویسید