خانه مزرعه خریدیم! – آشپزخانه ابرا


پست امروز این است که یک به روز رسانی بزرگ زندگی را با کمی خداحافظی از دستور غذا و محتوای سلامتی با شما به اشتراک بگذاریم!

خانه مزرعه خریدیم

پس از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی ، و 18 ماه استراتژی فوق العاده جدی ، و گذراندن اوقات فراغت در منطقه ، من و شریکم اردن خانه مزرعه ای خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که این را می بینم منظورم این است که خواب دیدم! تصاویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و تخیل زندگی کرده است. من راهی پیدا کرده ام که آن را به هر نفری که از راه من عبور می کند ارجاع دهم. من آن را گفتم ، خواب دیدم ، و سپس به نحوی ، به لطف همه چیز مقدس ، به واقعیت تبدیل شد.

خانه مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل نیویورک) به شهر اطلاع می دهم که چقدر از آن خوشم نمی آید. من فقط یک حیاط می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها. من به فضای سبز (خارج از پارک نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوشم ، بدون برنج و علفهای هرز در باغم ، بیرون درب خانه قدم بزنم.

بله ، به نظر من خیلی بد می آید ، اما BT برای من نیز مناسب نیست.

وقتی سرانجام این به روز رسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، غرق عشق و حمایت زیادی شدم ، بچه های خوب … این من را شرمنده کرد.

من همچنین یک سوال ریحان دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیزهای مزرعه در اینجا مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای یک حیاط خوراکی واقعی است که بر طرز تهیه و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا در حال ارتقاء کشنده است زیرا من باغبانی و پرورش غذاهای خود را یاد می گیرم.

بیایید با جزئیات بدانیم.

خانه مزرعه خریدیم

خانه کجاست؟

خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدم.

ما در نزدیکی رودخانه دلاور (برای رودخانه های طولانی تنبل شناور در طول تابستان) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و سفرهای غذایی جدی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskill ، اولین انتخاب ما برای یک خانه بود زیرا این خانه زیبا ، شاداب و پر جنب و جوش و در حال تکامل بود. بسیاری از مردم شهر (در اینجا ما با محبت “Citidiats” نامیده می شوند) خلاق هستند و با صنعتگران و افراد شهرستانی که برای یک زندگی متفاوت آماده بودند به اینجا آمده اند.

این ناحیه ای را ایجاد کرده است که غذای کشنده تولید می کند ، از جامعه تعریف می کند و با کشاورزی و باغداری ارتباط برقرار می کند.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های بزرگ جدید باز بودند ، اتفاقات خلاقانه ای رخ می داد و ساکنان آنجا خانه خودشان بودند ، وقتی در شهر نبودند جایی برای خواب نداشتند.

بنابراین سالیوان کانتی برنده شد ، اما واقعاً حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

خانه مزرعه خریدیم

کمی در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه 1904 است ، با بیش از 100 سال سرگرمی DIY و 100 سال جذابیت جدی.

این یک اتاق خواب 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 متر مربع است که بیش از 1800 متر مربع است که من در بزرگسالی از آن استفاده می کردم.

ما پروژه های زیادی داریم. به هر طریقی ثابت کننده است استخوان ها عالی هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) بسیار عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 0 درصد خانه با دیوارهای دهه 1960 پوشانده شده است ، بیش از یک بار (در بسیاری از اتاقها) رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

خانه مزرعه خریدیمبا خانه چه می کنیم:

ما برنامه های زیادی داریم و به نظر می رسد کاملا غیرقابل مقاومت و هیجان انگیز است. ما مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با بریدن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب با چوب سخت سخت و راه پله ای زیبا در سال 1904 گذراندیم که من آن را دوست دارم. با کمی بازسازی راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

برخی از اتاقها دارای کاشی های مشمع کف اتاق هستند که به دلیل وجود آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی آنها را اداره کنیم ، بنابراین ما برای این کار یک متخصص می آوریم.

و چند طبقه که کف وینیل خاکستری جدید روی آن گذاشته شده است ، که من از آن متنفرم ، اما ممکن است مجبور شویم مدتی بمانیم.

هدف اولیه ما بازسازی صحیح و بدون اصلاح سریع است. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا صرف می کنیم ، متخصصان را برای بازخورد و مشاوره می آوریم و سپس به طور همزمان با یک اتاق برخورد می کنیم.

خانه مزرعه خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر روی همه ترفندها تکان می دهد و با گذشت زمان این مکان را به چیزی خارق العاده تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (در تصویر بالا ، و هیچ کجا در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من از آن قدردانی می کنم.)

اصلاحات از یک سو ، من نمی توانم منتظر بمانم تا روی صحنه ای بروم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه ای را بیابیم که واقعاً می توانند این مکان را متعلق به خودمان کنند.

به تدریج من قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100 درصد در راه است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد مکانهای زیبا به اشتراک بگذارد.

خانه مزرعه خریدیم

آشپزخانه چطور؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز تصویری از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی این کار را انجام خواهم داد.

آشپزخانه از نظر اندازه بسیار عالی است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما از نظر زیبایی شناختی من نیست.

هدف اصلی ما این است که کابینت ها را رنگ آمیزی کنیم و میزهای میز را به راحتی تازه کنیم. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که برای من زیبا به نظر می رسد و صادقانه فکر می کنم تکنیک رنگ کارایی دارد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، داستان ماشین ظرفشویی من را می دانید. در ماه فوریه من در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی دریافت کردم.

من بیش از 15 سال روی غذا کار کردم ، برای بیش از 100 نفر مهمانی گرفتم ، هزاران دستور غذا را آزمایش کردم و مهمانی های شام و تعطیلات را بدون ماشین ظرفشویی از آشپزخانه کوچک نیویورک خود برگزار کردم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. واقعاً. من ماهانه ده ها ساعت به عقب برمی گردم ، واقعاً شگفت انگیز است که چقدر زمان را برای شستن دست ها صرف می کردم.

رفتن به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این یک راه حل آسان نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را انجام دهیم. آه کشیدن.

خانه مزرعه خریدیمبیایید در مورد کارکنان مهم – باغ صحبت کنیم!

باغ چرا ما این خانه را خریدیم. دستان خود را پایین بگذارید.

یکی از بزرگترین چالش های من با اردن توافق بر سر میزان زمینی است که باید در خانه خود داشته باشیم. من می خواستم به مساحت 20 تا 30 هکتار بازی کنم و حیوانات و همه چیز را تهیه کنم.

این پسر بچه را بسیار ترساند و وقتی ما هکتار خانه زیادی دیدیم همیشه همین را می گفت … این زمین گند است. انجام یک کار زیبا 100000 پوند هزینه خواهد داشت.

او بادبادک مناسب است (این را اغلب نمی گویم)

این خانه کمتر از یک هکتار زمین دارد (همپا!)

ما هنوز واقعاً همه چیزهای حیاط خود را نمی دانیم ، اما با توجه به فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم:

یک باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با درخت سیب ، درخت گلابی ، درخت بلوبری ، بوته تمشک سیاه ، بوته توت سیاه ، مزرعه توت فرنگی ، ریواس ، باغ شیب دار ، باغ الکل گوجه فرنگی و سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی و 100 گونه گیاهی و گل دیگر که هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

خانه مزرعه خریدیم

کل حیاط به طور کامل حصار کشی شده است بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من تازه با باغبانی آشنا هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و رویای طعم انفجار طعم را که ایجاد خواهم کرد ، می بینم.

من برنامه های بزرگی برای یک باغ داخلی دارم ، بنابراین می توانم سرانجام یاد بگیرم که چگونه بیشتر تنتور و داروهای گیاهی تهیه کنم. من قصد دارم هیپی بروم ، آیا شما برای آن آماده هستید؟ 3

ابرا آب سبز در Union Square NYC می نوشد

آیا من برای همیشه نیویورک را ترک می کنم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال در نیویورک زندگی کردم ، خانه من تمام راه است و … همیشه … چالش برانگیز. شهری که هرگز نمی خوابد شب مرا بیدار نگه می دارد ، من از آن بسیار متنفرم ، زندگی سختی دارد ، استرس زیادی ایجاد می کند ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که از آن متنفرم. این در نیویورک زندگی می کند.

من در نیویورک بودم ، با باورنکردنی ترین افراد ملاقات کردم ، تجربه های زندگی را داشتم که … خوب ، صادقانه بگویم ، اگر به شما بگویم باور نمی کنید.

واقعا چنین جایی در دنیا وجود ندارد. قدرت ، رانندگی ، همهمه ، جادویی است. اما من واقعاً خسته ام و واقعاً باید بخشی از زندگی خود را آسان کنم.

گفته شد ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. ترک شهر همه چیز است. هر دوی ما این مکان را داریم و یک سال طول می کشد تا ببینیم چه شکلی است.

آخر هفته گذشته وقتی چیزهای “خانه” مان را از آپارتمان به پایان رساندم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط قدم زدم. از طریق پارک مرکزی ، ضلع غربی در طبقه بالا و برخی از شکارهای مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش می کنم و از این فکر که کاری به آسانی انجام می شود بسیار ناراحت هستم. عجیب است ، می دانم.

من بی صبرانه منتظر این هستم که نیویورک را در سال آینده از چشم روشن تر و آرام تر ببینم.

در حال حاضر ، ما خانه ای برای تعمیر داریم و من یک باغ دارم!

اگر اینجا به پایان رسیدید ، ممنون که خواندید! من لحظات پشت این اصلاح را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین آنجا را دنبال کنید. اگر فکر می کنید باید به روزرسانی هایی به وبلاگ اضافه شود ، در زیر برای ما نظر بگذارید. من نمی خواهم این سایت را با محتوای بازسازی خانه غرق کنم ، اما این بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100 content بر محتوای دیگری که به اشتراک می گذارم تأثیر می گذارد.

آیا می توانم به شما در برنامه ریزی غذا کمک کنم؟

برای بارگیری برنامه غذایی رایگان (یک هفته ای) رایگان (عمدتا گیاهی) ، ایمیل خود را وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه های آماده سازی ، همه چیز برای شما وجود دارددیدگاهتان را بنویسید