زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست با لورا شواینفلد


در اینجا یادداشت هایی از زنان سالم قسمت 337 آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک به Apple Podcast یا Stitcher بروید!

برای بررسی پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و لورا شواینفلد درباره زنان در تجارت صحبت می کنند و بر رشد و شکست مشاغل آنلاین غلبه می کنند.

سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 of از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، Thistle Farms اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصتهای شغلی کمک می گیرند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت هزینه دریافت می کنیم ، شما هر هفته پادکست های ما را بارگیری می کنید و مزارع خار را به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[06:09] زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست با لورا شواینفلد

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتل بلز ما را بخرید

گروه مقرون به صرفه زنان ویلیس سلامت فیس بوک

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: 10٪ تخفیف سفارش خود را خوب تغذیه کنید)

LMNT

Lauraschoenfeldrd.com

Lauraschoenfeld.com

لورا را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات پیشگامانه

سنگ ریزه

BreadSRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان ترش بدون گلوتن روی کره زمین به شما بگویم. ماههاست که این نان را می خورم.

این نان است

همه محصولات آنها علاوه بر فاقد گلوتن و حساسیت زا ، بدون شکر تصفیه شده ، تخمیر وحشی برای تغذیه خوب و حداقل مواد اولیه تهیه می شوند.

همه شما شنیده اید که من در مورد آماده سازی مناسب با غلات صحبت می کنم ، و اینکه چگونه برنج را با توجه به نوع دانه کاشته می کنم تا برخی از مواد مغذی موجود در آن آشکار شود. با Bread SRSLY ، آنها یک فرآیند تخمیر وحشی طولانی دارند که همین کار را انجام می دهد و در نتیجه یک نان خوشمزه دوستدار روده است که شما را از داخل تغذیه می کند.

آنها یکی از پرفروش ترین نان های ترش کلاسیک ، نان کشمش دارچینی ، رول ساندویچی و رول شام ترش دارند-همه آنها با گواهی بدون گلوتن و دارای امکانات اختصاصی بدون گلوتن ساخته شده اند.

این نان ساندویچی عالی است.

برای سفارش و دریافت نان SRSLY بدون گلوتن صحبت کنید ، به breadsrsly.com بروید و از کد خوب برای 10 off تخفیف سفارش خود استفاده کنید.

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT را اشغال کرده و جایگزین الکترولیت را تکمیل می کند. شما فقط یک بسته LMNT شارژ کنید ، آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید! فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی و با پالیا دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده سخت هستند و به خوبی مورد تحقیق و بهبود قرار گرفته است.

برای اشغال a بسته نمونه رایگان LMNT’s ، برو drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هزینه حمل را بپردازید. این بسیار ارزشمند است ، و شما می توانید آن را به طور گسترده آزمایش کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “Get Your Drink” کلیک کنید و سپس چند بسته را در دست بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید